SMS marketing

Marketingové kampaně pro chytré i klasické telefony

14 x vyšší zisk než náklady, navýšení obratu o 440 000 Kč. Toto jsou statistická data konkrétních SMS kampaní z našich případových studií. SMS kampaň je jednoduchý, ale účinný marketingový nástroj. Pro vás v pomyslném závodě s konkurencí znamená vítané zrychlení a akceleraci podnikání. Umíte využít toho, že i vaši zákazníci textové zprávy sledují?

Buďte svým zákazníkům nablízku

Lidé mobilní telefony milují. Sledují je průměrně 150 x za den a často je odkládají, jen když jdou sami spát. 90 % textových zpráv otevřou prakticky hned. A 99 %, tedy skoro každou, si dřív nebo později nakonec přečtou. Svým zákazníkům se tak můžete připomenout cestou z práce, když se s rodinou dívají na televizi nebo když jdou s přáteli posedět na skleničku. Dokonce si vaši SMSku přečtou i na dovolené. Zastihnete je tedy všude, kde jsou další možnosti online marketingu krátké.

Napiš – pošli – prodej

Součástí pokročilého nástroje na tvorbu a posílání e-mailů CentralNews je nově i možnost rozesílat SMS zprávy. Patříte k těm, kteří již CentralNews využívají? Pak automaticky můžete své zákazníky oslovit i klasickými SMSkami. Žádná marketingová kampaň nebyla dosud tak snadná a rychlá! Pouze napíšete krátký text, vyberete adresáty a odešlete. A pomalu můžete chystat vyřizování objednávek.

SMSky umožňují přesné cílení

Základem úspěšného marketingu je přesné zacílení – tedy dobrá znalost zákazníka, jeho nákupních zvyků a potřeb. Podobně jako u e-mailů z CentralNews můžete i u SMS zpráv své zákazníky snadno filtrovat: podle věku, pohlaví, toho, co, jak často a za kolik nakupují. Díky tomuto pokročilému dělení svých zákazníků nebudete své marketingové SMS šípy střílet naslepo.

sms marketing - výběr filtrů

Tip: Náš tým marketérů Vám pomůže maximálně zefektivnit Vaší první SMS nebo e-mailovou kampaň.

Uvolnilo se vám na poslední chvíli místo v kurzu? Chcete zákazníkům nabídnout rychlou a časově omezenou „happy hours“ slevu? Přemýšlíte, jak své VIP klienty příjemně překvapit? SMS zprávy nejsou jen nejrychlejší cestou k zákazníkovi, jsou i znakem takové nadstandardní péče. A vaši zákazníci ji ocení. Jste připraveni jejich očekávání splnit?

CentralNews už používáte? Pak se přihlaste a marketingové SMSky si vyzkoušejte rovnou zde.

Výhodou nástroje CentralNews je snadné napojení na váš web či e-shop, které zvládne každý programátor. Abychom vám ještě více usnadnili práci, připravili jsme kompletní dokumentaci k propojení přes API, které je volně ke stažení.

74457714 odeslaných e-mailů
3032198 odeslaných SMS