Hlavní výhody

Jednoduchost

Intuitivní systém podpořený optimalizovanou ergonomií a profesionálním designem šablon. Naším cílem je, aby uživatel ovládal systém CentralNews bez manuálů a nápověd.

Nízké provozní náklady

Paušální poplatky za jednotlivé varianty jsme za celou dobu nezdražili a na této skutečnosti nemáme v plánu cokoli měnit.

Individuální přístup

Pro vaši spokojenost uděláme maximum. S každým zákazníkem pečlivě rozebíráme jeho možnosti a požadavky. Ačkoli máme k dispozici připravené varianty a balíčky, nemáme ve zvyku říkat, že to je nemožné”.

Řešení pro malé i největší

Díky platformě CentralNews mají živnostníci i velké firmy v ruce nástroj, pomocí kterého jsou schopni s minimálními odbornými dovednostmi v oblasti IT provozovat úspěšný e-mail marketing.

Moderní řešení

Systém CentralNews, stejně jako naše další projekty, splňuje parametry hi-tech koncepce zohledňující nové a nadčasové trendy.

Komplexní služby

Aneb vše pod jednou střechou. Postaráme se o vaše domény, e-mailové schránky, www stránky, e-shop a internetový marketing. Poskytneme vám poradenství a konzultace. Váše úspěšné podnikání je naším cílem.

74460859 odeslaných e-mailů
3032244 odeslaných SMS